Bun Venit pe WWE Extra Show FORUM
Daca nu te inregistrezi nu o sa vezi toate Categoriirile si Rubricile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun Venit pe WWE Extra Show FORUM
Daca nu te inregistrezi nu o sa vezi toate Categoriirile si Rubricile
Bun Venit pe WWE Extra Show FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cele mai naspa chestii de la scoala

5 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Dum Ian 24, 2010 8:51 pm

Pe mine ma enerveaza cel mai mult profesorii de la scoala care dau prea multe teme si predau prea mult intr-o zi deoarece mai avem si noi nevoie de timp liber, ce naiba numa scoala , scoala si iar scoala. Toata viata numai scoala. Chiar nu inteleg ce sunt cu toate obiectele astea grele : Tehnologia Neutral la ce naiba ne trebuie sa stim ce fel de material e bumbacul sau nush ce. Poate la facultate trebuie da la gimnaziu? sau Civica ce tot ne freaca cu civica Neutral si ce studiaza obiectul asta? Oamenii si te invata cum sa fii om Neutral sau ce tot atata romana ca doar nu o uitam daca scapam de obiectul asta greu... Nu te intreaba la piata cand te duci sa cumperi ceva sa analizezi nustiu ce cuvant. Si ne da de-a teme de ne pierdem tot timpul liber. Eu cand vin de la scoala mananc 15 minute, intru putin pe calculator (vreo 1-2 ore) si dupaia imi zice mama sa ma apuc de invatat ca maine am scoala Neutral . Stau si ma gandesc ca ne da la niste obiecte niste chestii care nu o sa ne ajute niciodata in viata de exemplu: Sa cautam substantivele dintr-un text Neutral la ce naiba o sa ne ajute porcaria asta in viata Neutral si la mate ne da niste prostii cu X si Y Neutral de exemplu (3x+5y) la puterea a 2-a ... Si niste definitii fara sens pfoai Sad . Am un tocilar in clasa care e coleg de banca cu mine si ii zice lu unu Silviu care nu prea stie cand e ascultat in felul urmator "ia si invata ca nu vezi ca nu stii nimic" Neutral da zice cu o rautate dinaia pura care mai degraba ai zice date draq de prost. Defapt el le are mai mult ca el la fizica , mate , chimie si incepe sa se de-a mare ca stie si ca e mai bun ca mine. Stateam si ma gandeam ca e tare prost ca se coboara la nivelul lui si se ia de el. Mah poate omu nu poate sau are probleme in familie dar el nu se gandeste la asta... El numa scoala stie si invatat. I-am spus sa astepte putin cu mine in statia de autobuz sa vina autobuzu sa ma duc acasa si el a spus:
-Mah Razvan nu pot ca tre sa ma duc acasa sa ma apuc de invatat si sa imi fac temele. Scuze dar nu pot. Neutral
Ce naiba de abia iesisem de la scoala si el deja se gandea la invatat Neutral LOL lol! si mai zice ca nu e tocilar dar ce poate fi altceva? Are numa de 9 si 10 in catalog si invata tot. Pe calculator nici nu prea sta. El zice ca e pierdere de timp. Defapt poate asa si e cateodata dar totusi... 6 ore pe zi 5/7 din viata sunt pierdute la scoala.

Sper sa scrieti si voi intamplari de genul asta de la scoala Smile Astept raspunsuri Smile Very Happy

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  iosif Dum Ian 24, 2010 9:41 pm

chestia aia cu baiatu care invata fii linistit ca si el o sa se lase de scoala atunci cand intra la liceu sau atunci cand o sai intereseze fetele,iti zic eu din propria experienta si eu in generala invatam mai mult decat la liceu dar incet incet mai putin iar cand a inceput sa ma intereseze fetele a fost clar situatia

iosif
Nou venit
Nou venit

Mesaje : 5
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Dum Ian 24, 2010 9:44 pm

iosif a scris:chestia aia cu baiatu care invata fii linistit ca si el o sa se lase de scoala atunci cand intra la liceu sau atunci cand o sai intereseze fetele,iti zic eu din propria experienta si eu in generala invatam mai mult decat la liceu dar incet incet mai putin iar cand a inceput sa ma intereseze fetele a fost clar situatia
El zice ca nici o fata nu prea e interesata de mine. Dar el nu stie nimic despre fete. Invatatul e in capul lui. Si nu cred ca o sa se schimbe. O sa toceasca toata viata el spre deosebire de tine.

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  iosif Dum Ian 24, 2010 9:47 pm

pai nici de mine nu e interesata nici o fata din pacate, dar oamenii au hormoni la care nu prea poti dirija,si eu cam asa eram ca si el dar o sa schimbe el pe parcurs

iosif
Nou venit
Nou venit

Mesaje : 5
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Dum Ian 24, 2010 9:50 pm

Pai de mine sunt interesate fete ca am auzit de la altii dar chestia e ca nu vor sa spuna si cand le intreb nu vor sa recunoasca si cand le spun ca am auzit de la cineva se inrosesc si pleaca. Smile) LOL

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Dum Ian 24, 2010 9:53 pm

Ce e mai naspa la scoala e ca nu poti vorbi cu profesorii deschis, doar cu dumneavoastra si tre sa ai mare grija ce spui

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  iosif Dum Ian 24, 2010 10:00 pm

Razvan a scris:Ce e mai naspa la scoala e ca nu poti vorbi cu profesorii deschis, doar cu dumneavoastra si tre sa ai mare grija ce spui

cam asa e,si pe mine ma deranjeaza cateodata mai precis atunci ma enerveaza chestia asta cand ii vine cate o idee di "iti vine sa sari de la etaj"

iosif
Nou venit
Nou venit

Mesaje : 5
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Lun Ian 25, 2010 12:58 pm

iosif a scris:
Razvan a scris:Ce e mai naspa la scoala e ca nu poti vorbi cu profesorii deschis, doar cu dumneavoastra si tre sa ai mare grija ce spui

cam asa e,si pe mine ma deranjeaza cateodata mai precis atunci ma enerveaza chestia asta cand ii vine cate o idee di "iti vine sa sari de la etaj"
Stiu. Sau cand ne cheama parintii la scoala X(...

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  JeepersCreepers Lun Ian 25, 2010 2:34 pm

Pe mine ma cearta profesorii mereu ca temele mele nu sunt bune dar ce naiba ca nu sunt einstein sa le stiu pe toate... Am note numa de 4 si de 5 la scoala. ce sa fac? Sad


Ultima editare efectuata de catre JeepersCreepers in Lun Ian 25, 2010 2:39 pm, editata de 1 ori

JeepersCreepers
Nou venit
Nou venit

Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 27

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Lun Ian 25, 2010 2:35 pm

JeepersCreepers a scris:Pe mine ma cearta profesorii mereu ca temele mele nu sunt buna dar ce naiba ca nu sunt einstein sa le stiu pe toate... Am note numa de 4 si de 5 la scoala. ce sa fac? Sad
Pai profesorii au pica pe tine sau ce?

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  JeepersCreepers Lun Ian 25, 2010 2:36 pm

da Sad(

JeepersCreepers
Nou venit
Nou venit

Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 27

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Lun Ian 25, 2010 2:38 pm

Pai singura metoda este sa vorbesti cu parintii tai sa te mute la o alta scoala. Poti sa le zici in felul urmator: Mama sau Tata vezi ca profesorii ne cearta ca nu facem temele "bune" si are pica pe aproape toti. Nu vrei sa ma muti? Ca daca mai stau cu profesorii astia nu o sa ajung la un liceu bun. Si poate o sa te mute

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  JeepersCreepers Lun Ian 25, 2010 2:40 pm

O sa vad. MS PENTRU SFAT :X

JeepersCreepers
Nou venit
Nou venit

Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 27

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Lun Ian 25, 2010 2:41 pm

JeepersCreepers a scris:O sa vad. MS PENTRU SFAT :X
n-ai pentru ce Razz

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  marian Lun Ian 25, 2010 5:30 pm

Asa sunt unii profesori
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Lun Ian 25, 2010 7:17 pm

marian a scris:Asa sunt unii profesori
Stiu si nu ai ce sa le faci. Daca le spui la parinti parintii nu o sa te creada si daca te cred si vin la scoala profesorul le spune ca nu inveti si dupaia iti poarta si mai multa pica Neutral... Asa e in romania ai bani, ai detoate , nu ai ,nu ai nimic

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  marian Mar Ian 26, 2010 10:08 am

asa este
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Mier Ian 27, 2010 9:09 pm

Ce e mai rau e ca se da Şpagă la profesori. Nu inveti nimic, dai teza , dai 300 de lei la profesor si in loc sa iei 3 iei 8 sau 9 Neutral . Si dupaia profesorii se asteapta ca toti sa dea spaga. Sunt mai multe moduri de spaga:
1. Spaga in mana (cand dai profesorului banii in mana)
2."Pregatire"(Se da bani pentru niste cuvinte spuse)

De ex am un baiat in clasa care merge la pregatire la un profesor. Daca il intrebi e bata, si la teste ia 8,9 fara sa stie nimic. Odata trebuia sa ii puna 2 dar nu i-a pus Neutral , si mie mi-a pus Neutral

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  marian Vin Ian 29, 2010 2:39 pm

Multi elevi dau spaga la profesorii si asta e naspa
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Vin Ian 29, 2010 3:52 pm

marian a scris:Multi elevi dau spaga la profesorii si asta e naspa
Stiu. Si cei care nu dau primesc note mici: 4,3,2 Neutral

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  marian Vin Ian 29, 2010 4:53 pm

Ar trebui sa fie dati afara din scoala astfel de profesorii
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Vin Ian 29, 2010 4:55 pm

marian a scris:Ar trebui sa fie dati afara din scoala astfel de profesorii
Ar trebui, dar nimeni nu ia masuri si nimanui nu-i pasa

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  marian Vin Ian 29, 2010 5:05 pm

Sunt unii pe care nu-i intereseaza nimic
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Razvan Vin Ian 29, 2010 5:06 pm

marian a scris:Sunt unii pe care nu-i intereseaza nimic
Ministerul Educatiei Si Cercetarii nu se baga Neutral... Creca le place sa fie mituiti profesorii Neutral si copii sa primeasca note pe nemeritat Neutral

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  marian Vin Ian 29, 2010 5:36 pm

Asa sunt unii oameni de azi ii intereseaza numai bani
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Cele mai naspa chestii de la scoala Empty Re: Cele mai naspa chestii de la scoala

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum