Bun Venit pe WWE Extra Show FORUM
Daca nu te inregistrezi nu o sa vezi toate Categoriirile si Rubricile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun Venit pe WWE Extra Show FORUM
Daca nu te inregistrezi nu o sa vezi toate Categoriirile si Rubricile
Bun Venit pe WWE Extra Show FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tocilarii Clasei

4 participanți

In jos

Tocilarii Clasei Empty Tocilarii Clasei

Mesaj  marian Dum Ian 31, 2010 9:15 am

Am o fata in clasa care invata mult si are numai de 10 pe linie la fiecare materie,si inca vreo trei fete care si ele sunt bune la matematica si romana.
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  Razvan Dum Ian 31, 2010 11:04 am

marian a scris:Am o fata in clasa care invata mult si are numai de 10 pe linie la fiecare materie,si inca vreo trei fete care si ele sunt bune la matematica si romana.
asa , si?
Astea nu sunt tocilare mha Neutral . Vrei sa stii ce e tocilar? Cand iti este gandul numa la invatat si nu mai faci altceva decat sa mananci si sa inveti. Am eu unu la mn in clasa. Crek ti-am povestit de el la prima pagina in topicul Cele mai naspa chestii de la scoala. Si stii ce e naspa la tocilari? Ei tin temele , ce au invatat etc numa pentru ei, nu dau si la altii Neutral si de asta le spun la unii tocilari. In fine el nu e genu ala de tocilar, el mai da temele si ma mai ajuta cand ies la tabla , la teste etc. Is prieten bun cu el, si nu l-am scris in topicul ala ca sa il fac de ras... L-am scris sa vada si el ce parere au si altii despre el.

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  marian Dum Ian 31, 2010 12:04 pm

Razvan a scris:
marian a scris:Am o fata in clasa care invata mult si are numai de 10 pe linie la fiecare materie,si inca vreo trei fete care si ele sunt bune la matematica si romana.
asa , si?
Astea nu sunt tocilare mha Neutral . Vrei sa stii ce e tocilar? Cand iti este gandul numa la invatat si nu mai faci altceva decat sa mananci si sa inveti. Am eu unu la mn in clasa. Crek ti-am povestit de el la prima pagina in topicul Cele mai naspa chestii de la scoala. Si stii ce e naspa la tocilari? Ei tin temele , ce au invatat etc numa pentru ei, nu dau si la altii Neutral si de asta le spun la unii tocilari. In fine el nu e genu ala de tocilar, el mai da temele si ma mai ajuta cand ies la tabla , la teste etc. Is prieten bun cu el, si nu l-am scris in topicul ala ca sa il fac de ras... L-am scris sa vada si el ce parere au si altii despre el.
Intocmai asa este si cu fetele alea din clasa de la mine bine trei dintre ele au note putin mai mici la catevamateri cate un 8,7 etc
Dar aia care am zis ca are 10 pe linie aia nu are treaba decat cu cei care invata bine si ii sta gandul numai la carte
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  Razvan Dum Ian 31, 2010 12:10 pm

inseamna ca e chiar tocilara Smile) . Ce proasta

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  marian Dum Ian 31, 2010 12:14 pm

Razvan a scris:inseamna ca e chiar tocilara Smile) . Ce proasta
Bine,dar eu nu cred ca e proasta cred ca este o fata buna
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  Razvan Dum Ian 31, 2010 12:17 pm

marian a scris:
Razvan a scris:inseamna ca e chiar tocilara Smile) . Ce proasta
Bine,dar eu nu cred ca e proasta cred ca este o fata buna
Nu m-am referit la asta. Am zis ca e proasta ca invata toata ziua si ca nu are timp si de alte lucruri... Cum ar fi sa mearga cu colegele prin parc, pe la mall etc

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  marian Dum Ian 31, 2010 12:23 pm

Razvan a scris:
marian a scris:
Razvan a scris:inseamna ca e chiar tocilara Smile) . Ce proasta
Bine,dar eu nu cred ca e proasta cred ca este o fata buna
Nu m-am referit la asta. Am zis ca e proasta ca invata toata ziua si ca nu are timp si de alte lucruri... Cum ar fi sa mearga cu colegele prin parc, pe la mall etc
Pai normal ca nu are ca nici noi nu avem
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  Razvan Dum Ian 31, 2010 12:26 pm

Cu toti avem. Avem week-end si putem merge prin oras etc

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  marian Dum Ian 31, 2010 7:03 pm

Da dar ea poate nu avea timp.
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  Razvan Dum Ian 31, 2010 7:18 pm

marian a scris:Da dar ea poate nu avea timp.
Probabil

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  marian Lun Feb 01, 2010 8:33 am

Ea nu prea are timp ca e ocupata cu temele,dar nici la scoala nu se joaca nu face decat sa stea in banca ei.
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty manz

Mesaj  wH3nRy Mier Feb 03, 2010 10:19 am

Am un tocilar in clasa Smile) dar toceste degeaba ca nu poate sa ma ia Smile) eu am numai 10 pe linie ...si pe el nu l-am vazut pe mess de mai bine de 2 luni ... care ma stiu sunt DhaN ... eram la o vreme cel mai bun (aproape sau chiar ) in industria asta ... da` m-am lasat ... ca eram prea obsedat Smile)

wH3nRy
Banned
Banned

Mesaje : 6
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  Razvan Mier Feb 03, 2010 12:23 pm

wH3nRy a scris:Am un tocilar in clasa Smile) dar toceste degeaba ca nu poate sa ma ia Smile) eu am numai 10 pe linie ...si pe el nu l-am vazut pe mess de mai bine de 2 luni ... care ma stiu sunt DhaN ... eram la o vreme cel mai bun (aproape sau chiar ) in industria asta ... da` m-am lasat ... ca eram prea obsedat Smile)
Pai am si eu tocilarul ala in clasa care nu intra pe mess aproape de loc. Neutral ... Deci si-a facut idul degeaba:|

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  marian Joi Feb 04, 2010 8:47 am

Razvan a scris:
wH3nRy a scris:Am un tocilar in clasa Smile) dar toceste degeaba ca nu poate sa ma ia Smile) eu am numai 10 pe linie ...si pe el nu l-am vazut pe mess de mai bine de 2 luni ... care ma stiu sunt DhaN ... eram la o vreme cel mai bun (aproape sau chiar ) in industria asta ... da` m-am lasat ... ca eram prea obsedat Smile)
Pai am si eu tocilarul ala in clasa care nu intra pe mess aproape de loc. Neutral ... Deci si-a facut idul degeaba:|
Am si eu un tocilar,il cheama Teodor,s-a nascut in Italia dar parinti lui sunt romani,el mereu invata mult dar mai si injura si asta ma enerveaza la el.Se ia de toti copii din clasa mai ales de un coleg de al meu pe nume Buca Ionut,isi bate joc de el si ii zice in toate felurile,si asta ma enerveaza la culme.Este tocilar ca invata foarte mult poarta si ochelari,dar este si foarte enervant.
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  Razvan Joi Feb 04, 2010 1:34 pm

marian a scris:
Razvan a scris:
wH3nRy a scris:Am un tocilar in clasa Smile) dar toceste degeaba ca nu poate sa ma ia Smile) eu am numai 10 pe linie ...si pe el nu l-am vazut pe mess de mai bine de 2 luni ... care ma stiu sunt DhaN ... eram la o vreme cel mai bun (aproape sau chiar ) in industria asta ... da` m-am lasat ... ca eram prea obsedat Smile)
Pai am si eu tocilarul ala in clasa care nu intra pe mess aproape de loc. Neutral ... Deci si-a facut idul degeaba:|
Am si eu un tocilar,il cheama Teodor,s-a nascut in Italia dar parinti lui sunt romani,el mereu invata mult dar mai si injura si asta ma enerveaza la el.Se ia de toti copii din clasa mai ales de un coleg de al meu pe nume Buca Ionut,isi bate joc de el si ii zice in toate felurile,si asta ma enerveaza la culme.Este tocilar ca invata foarte mult poarta si ochelari,dar este si foarte enervant.
De ce nu il bati?

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  ionut Joi Feb 04, 2010 3:26 pm

Razvan a scris:
marian a scris:
Razvan a scris:
wH3nRy a scris:Am un tocilar in clasa Tocilarii Clasei Icon_smile) dar toceste degeaba ca nu poate sa ma ia Tocilarii Clasei Icon_smile) eu am numai 10 pe linie ...si pe el nu l-am vazut pe mess de mai bine de 2 luni ... care ma stiu sunt DhaN ... eram la o vreme cel mai bun (aproape sau chiar ) in industria asta ... da` m-am lasat ... ca eram prea obsedat Tocilarii Clasei Icon_smile)
Pai am si eu tocilarul ala in clasa care nu intra pe mess aproape de loc. Tocilarii Clasei Icon_neutral ... Deci si-a facut idul degeaba:|
Am si eu un tocilar,il cheama Teodor,s-a nascut in Italia dar parinti lui sunt romani,el mereu invata mult dar mai si injura si asta ma enerveaza la el.Se ia de toti copii din clasa mai ales de un coleg de al meu pe nume Buca Ionut,isi bate joc de el si ii zice in toate felurile,si asta ma enerveaza la culme.Este tocilar ca invata foarte mult poarta si ochelari,dar este si foarte enervant.
De ce nu il bati?
As vrea eu,dar daca afla diriga imi scade nota la purtare ca am in clasa copii foarte paraciosi si imediat ii spun cand vine in clasa,s-au la dirigentie.

ionut
Nou venit
Nou venit

Mesaje : 8
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Tocilarii Clasei Empty Re: Tocilarii Clasei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum