Bun Venit pe WWE Extra Show FORUM
Daca nu te inregistrezi nu o sa vezi toate Categoriirile si Rubricile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun Venit pe WWE Extra Show FORUM
Daca nu te inregistrezi nu o sa vezi toate Categoriirile si Rubricile
Bun Venit pe WWE Extra Show FORUM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Amintiri din Copilarie :))) De Razvan

2 participanți

In jos

Amintiri din Copilarie :))) De Razvan Empty Amintiri din Copilarie :))) De Razvan

Mesaj  Razvan Vin Feb 05, 2010 9:15 pm

Salut. Aici nu este vorba de nici o amintire din copilarie. O sa va spun o intamplare petrecuta azi. Eram in scara , la prietenul meu Marian. Vorbeam si ma jucam cu el si Ionut. Eram la etajul 2 deoarece la el la etaj iesea un om si ne certa daca stateam acolo. A iesit Georgiana de la etajul 2 care este in clasa a 4-a. Si a venit si Georgiana de la etajul 3, ea este in clasa a 3-a. Marian si cu Ionut au inceput sa faca Wrestling si Georgiana de la 3 facea echipa cu Marian si eu cu Ionut. Georgiana ma enerva ca ne tragea de urechi. Dupaia nu stiu ce s-a intamplat si s-a enervat si a zis ca ma spune pe mine si pe ionut cu faza de aseara (Faceam misto de ele Smile. Ex: Am un secret despre georgiana, cand era mica se juca cu vibratorul =)) )... LOL, doar asta s-a intamplat ieri, si a trecut. Doar ea incepe si tot i-a ne paraste la parinti. E clar ca ea nu are minte Neutral , e super proasta si se crede sefa. Dupa parerea mea e un copil rasfatat. Dar ea nu ne spunea, se ducea pana la 3 si statea putin si dupaia se intorcea. Tot ne santaja si spunea ca ne spune daca nu facem nush ce. Si ma abtineam sa zic o gramada de injuraturi. Daca nu eram in scara la ea o tineam numai in dumnezei si injuraturi de mama. Dar eram pe teritoriul ei si nu aveam cum sa scap daca ma prindea taicasu (daca ma lua prin surprindere). Asa ca m-am abtinut. Dar daca o sa vina vre-o data in scara la mine o sa o dau in suturi afara Twisted Evil ... In fine , parintii lor nu au voie sa ne loveasca asa ca nu ma speriam. Numa o palma sa imi fi dat ca ma duceam sa fac o plangere la politie cu tata sau mama, si ceream despagubiri de 15-20 de milioane de lei vechi (Despagubirile se pot cere la tribunal. Daca de exemplu ceri despagubiri de 15000 RON, persoana care a dat in tine trebuie sa tii de-a. Despagubirile se cer de obicei pentru ca copilului i-au ramas sechele pe creier si trebuie sa se duca la psiholog , etc.). Daca nu era sa spuna la parinti o bateam pentru gesturile care le face X(...

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Amintiri din Copilarie :))) De Razvan Empty Re: Amintiri din Copilarie :))) De Razvan

Mesaj  marian Sam Feb 06, 2010 8:31 am

Razvan a scris:Salut. Aici nu este vorba de nici o amintire din copilarie. O sa va spun o intamplare petrecuta azi. Eram in scara , la prietenul meu Marian. Vorbeam si ma jucam cu el si Ionut. Eram la etajul 2 deoarece la el la etaj iesea un om si ne certa daca stateam acolo. A iesit Georgiana de la etajul 2 care este in clasa a 4-a. Si a venit si Georgiana de la etajul 3, ea este in clasa a 3-a. Marian si cu Ionut au inceput sa faca Wrestling si Georgiana de la 3 facea echipa cu Marian si eu cu Ionut. Georgiana ma enerva ca ne tragea de urechi. Dupaia nu stiu ce s-a intamplat si s-a enervat si a zis ca ma spune pe mine si pe ionut cu faza de aseara (Faceam misto de ele Smile. Ex: Am un secret despre georgiana, cand era mica se juca cu vibratorul =)) )... LOL, doar asta s-a intamplat ieri, si a trecut. Doar ea incepe si tot i-a ne paraste la parinti. E clar ca ea nu are minte Neutral , e super proasta si se crede sefa. Dupa parerea mea e un copil rasfatat. Dar ea nu ne spunea, se ducea pana la 3 si statea putin si dupaia se intorcea. Tot ne santaja si spunea ca ne spune daca nu facem nush ce. Si ma abtineam sa zic o gramada de injuraturi. Daca nu eram in scara la ea o tineam numai in dumnezei si injuraturi de mama. Dar eram pe teritoriul ei si nu aveam cum sa scap daca ma prindea taicasu (daca ma lua prin surprindere). Asa ca m-am abtinut. Dar daca o sa vina vre-o data in scara la mine o sa o dau in suturi afara Twisted Evil ... In fine , parintii lor nu au voie sa ne loveasca asa ca nu ma speriam. Numa o palma sa imi fi dat ca ma duceam sa fac o plangere la politie cu tata sau mama, si ceream despagubiri de 15-20 de milioane de lei vechi (Despagubirile se pot cere la tribunal. Daca de exemplu ceri despagubiri de 15000 RON, persoana care a dat in tine trebuie sa tii de-a. Despagubirile se cer de obicei pentru ca copilului i-au ramas sechele pe creier si trebuie sa se duca la psiholog , etc.). Daca nu era sa spuna la parinti o bateam pentru gesturile care le face X(...
Stiu a fost tare faza de aseara,dar naspa ca georgiana tea parat,dar ai vazut cand am stat pe hol cu tine si cu Ionut ,tata lui Georgiana nu a venit sa ne certe,dar tea certat parinti lui Georgiana de la 2 si a fost cam nasol.
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Amintiri din Copilarie :))) De Razvan Empty Re: Amintiri din Copilarie :))) De Razvan

Mesaj  Razvan Sam Feb 06, 2010 1:42 pm

Georgiana de la 3 e o paracioasa si asa o sa fie mereu. Totusi am 13 ani , nu ma pun la mintea unui copchil de 9 ani. Oricum ma abtin sa nu o injur acum. Si atunci m-am abtinut. Da-o dreaq de jegoasa.

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Amintiri din Copilarie :))) De Razvan Empty Re: Amintiri din Copilarie :))) De Razvan

Mesaj  marian Sam Feb 06, 2010 6:29 pm

Ma defapt ea are 10
marian
marian
Admin
Admin

Mesaje : 132
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Amintiri din Copilarie :))) De Razvan Empty Re: Amintiri din Copilarie :))) De Razvan

Mesaj  Razvan Sam Feb 06, 2010 8:25 pm

marian a scris:Ma defapt ea are 10
Nu se vede, ea are mintea unui copil de 6,7 ani... Ori e retardata ori e un copil rasfatat.

Razvan
Webmaster
Webmaster

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27

Foaie de personaj
Camp: Webmaster

https://wwe-extra-show.1talk.net

Sus In jos

Amintiri din Copilarie :))) De Razvan Empty Re: Amintiri din Copilarie :))) De Razvan

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum